Tisk
PDF

Informace o konání zkoušky
Ve dnech 20.04. 2016 se uskuteční v prostorách firmy zkouška pro získání osvědčení k získání profesní kvalifikace „ Kamnář montér topidel“. Za firmu RENOME CZ s.r.o. (jako Autorizovanou osobu ) : Ing. Antonín Šimáček, jednatel společnosti, 13.03.2015

 

Profil firmy RENOME CZ s.r.o.

Firma patří mezi zakládající a aktivní členy Cechu kamnářů ČR. Za dobu své existence jsme si vytvořili širokou spolupráci s výrobci, dovozci a dalšími dodavateli, z nichž mnohé také zastupujeme v regionu Moravskoslezského kraje.

Základním krédem naší každodenní činnosti je poradit zákazníkovi a dle jeho zadání navrhnout optimální způsob vytápění požadovaného interiéru.

Ve spolupráci se zájemcem vytvoříme návrh krbu, kamen, sporáku, apod. a zajistíme výrobu a dodávku jednotlivých částí těchto staveb nebo i kompletní dodávku včetně montáže, tzv.stavbu na klíč.
První konzultaci, která probíhá vždy v kanceláři firmy Renome CZ s.r.o., poskytujeme zdarma.

Zajišťujeme prodej speciálních kamnářských materiálů pro stavbu krbů a kamen, kování a dvířek pro kamna a stavěné sporáky, krbové mřížky, izolační materiály, speciální malty a pojiva (např. od firmy ORTNER), atd. .
Nezajišťujeme náhradní díly ke kotlům a průmyslově vyráběným tepelným spotřebičům.

Na přání zajišťujeme také odborné posouzení staveb krbů a kachlových kamen, případně vyhotovíme znalecký posudek pro jednání u soudu či občansko právních sporů.

krb Renome CZ s.r.o.

>